doTERRA Oregano 15ml

39,67

Bylinka, ktorá snáď nechýba v žiadnej domácnosti. Nie je úplne vhodná pre tie najmenšie detičky (používať od 6 rokov), avšak je to jedno z najsilnejších antibiotík. Používa sa na vnútornú očistu organizmu od kandidy, črevných parazitov, mykózy nôh, vírusové infekcie, vaginálne infekcie a v neposlednom rade ako už spomínané prírodné antibiotikum.

Kategórie:

Popis

Bylinka, ktorá snáď nechýba v žiadnej domácnosti. Nie je úplne vhodná pre tie najmenšie detičky (používať od 6 rokov), avšak je to jedno z najsilnejších antibiotík. Orenano doTERRA sa používa na vnútornú očistu organizmu od kandidy, črevných parazitov, mykózy nôh, vírusové infekcie, vaginálne infekcie a v neposlednom rade ako už spomínané prírodné antibiotikum.

POZOR je pálivý, takže v čistej forme užívajte v kapsuliach a pri potieraní rieďte v podkladovom oleji.

Použitie

  • Podpora imunity – pokiaľ cítite prvé príznaky chrípky, naneste rozriedený oregánový olej (1-2 kvapky) v nosnom oleji)
  • Prírodné antibiotikum – zápaly, vírusové a bakteriálne infekcie, (natierajte na chodidlá – miešajte s kokosovým olejom, prípadne užite 1-2 kvapky v kapsuli)
  • Mykotické infekcie, bradavice, plesne na nohách – jednu kvapku priamo na postihnuté miesto
  • Kašel, čierny kašel, zápal pľúc, zápal priedušiek, streptokoky v hrdle (používajte vnútorne 1-2 kvapky v kapsuli, resp. 1 kvapku na čajovúlyžičku s medom)
  • Antiparazitná kúra / 10 dní – 2x denne 2 kvapky v kapsuli

 

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.