doTERRA Lemon (citrón) 15ml

19,00

Jeden z najznámejších, najzákladnejších olejov a adaptogénov (telo si vezme iba to co potrebuje, teda nehrozí predávkovanie). Získava sa lisovaním citrónovej kôry za studena. Viete, že na jedno kilo čistého oleja je potrebných až 3000 citrónov? Výhoda oproti obyčajnému citrónu je, že citrónový olej neochladzuje organizmus. Vo všeobecnosti sa oleje vnútorne používaju až od 6 rokov dieťaťa, avšak aj natretím na reflexné body (spodok nôh, zápästie) u menšich detí docielime ten istý účinok.

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Citrónový olej doTERRA je jeden z najznámejších, najzákladnejších olejov  a adaptogénov (telo si vezme iba to čo potrebuje). Získava sa lisovaním citrónovej kôry za studena. Viete, že na jedno kilo čistého oleja je potrebných až 3000 citrónov? Výhoda oproti obyčajnému citrónu je, že citrónový olej neochladzuje organizmus. Citrónový olej môžete použiť ako na prečistenie organizmu, tak aj na čistenie domácnosti.

Použitie

  • Prírodný antioxidant a detoxikant (užívajte vo vode – 1 kvapka na 200ml vody alebo kapsuliach po 14 hodine s mätou, ktorá pomáha s vylučovaním toxínov).
  • Čistí pečeň, krv, lymfu, rozpúšťa ropné látky v tele a teda čístí aj bunkové receptory (užívajte vo vode – 1 kvapka na 200ml vody alebo kapsuliach po 14 hodine s mätou, ktorá pomáha s vylučovaním toxínov).
  • Prírodné antidepresívum ( pozdvihuje energiu a náladu) (difúzujte, resp. naneste 1-2 kvapky na končeky prstov a vduchujte).
  • Prejedanie, trávenie, črevné parazity, pálenie záhy, náhrada sladidla pre deti (užívajte vo vode – 1 kvapka na 200ml vody alebo kapsuliach po 14 hodine s mätou, ktorá pomáha s vylučovaním toxínov).
  • DNA, obličkové kamene (užívajte vo vode – 1 kvapka na 200ml vody alebo kapsuliach po 14 hodine s mätou, ktorá pomáha s vylučovaním), kŕčové žily (lokálne natrite pár kvapiek).
  • Horúčka (2-3 kvapky naneste na reflexné body-chodidlá, zápästie), nachladnutie, infekcia (užívajte vo vode – 1 kvapka na 200ml vody alebo kapsuliach, kvapku na lyžičke s medom), alergia, astma (užívajte vnútorne s mätou a levandulou vo vode resp. v kapsuliach, 2 kvapky z každého oleja).

Iné

  • Neutralizuje pachy ( vhodný do kancelárie, uzatvoreného priestoru – rozptyľujte vo vzduchu).
  • Vhodný ako prírodný čistiaci prostriedok, odstráni vodný kameň.
  • Odstraňuje žuvačky, nálepky a mastnotu z tkanín.

 

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.