doTERRA Correct X

20,33

Kadidlo, Slamienka, Čajovník, Cédrové drevo, Levanduľa – veľmi vzácne oleje, ktoré sú základom mastičky Correct X. Táto viacúčelová prírodná masť pomáha upokojiť pokožku a udržiavať ju čistú, keď sa zotavuje po hojení rán, poraneniach, herpesoch, kútikoch, oparoch, zapareninách, kiahňach, popraskaní bradavky (aplikovať po kojení).
Correct x neobsahuje žiadne konzervačné látky, ani deriváty ropy a je ideálna aj pre citlivú pokožku?

Kategórie:

Popis

Kadidlo, Slamienka, Čajovník, Cédrové drevo, Levanduľa – veľmi vzácne oleje, ktoré sú základom mastičky Correct X doTERRA. Táto viacúčelová prírodná masť pomáha upokojiť pokožku a udržiavať ju čistú, keď sa zotavuje po hojení rán, poraneniach, herpesoch, kútikoch, oparoch, zapareninách, kiahňach, popraskaní bradavky (aplikovať po kojení).
Correct x doTERRA neobsahuje žiadne konzervačné látky, ani deriváty ropy a je ideálna aj pre citlivú pokožku.

Povedzme si viac o zložení

  • Frankincense (kadidlo) – predchádza vzniku jaziev, podporuje imunitný systém a zrychľuje proces hojenia rán.
  • Helichrysum (slamienka) – môže sa použiť na ošetrenie čerstvých rán za účelom zastavenia krvácania. Je výborná na vrásky aj jazvy. Výzkumy preukázaly, že helichrysum má antibakteriálne, antivirotické a antioxidačné vlastnosti.
  • Melaleuca (čajovník) – má antimikrobiálne vlastnosti; dá sa použiť pri ošetrení rán ako prostriedok, ktorý pomáhá v boji s infekciou. Olej má protizápalové vlastnosti vrátane schopnosti zmierňovať opuchy.
  • Cedarwood (cedrové dřevo) – je protizápalový. Tento olej je tiež ukľudňujúci a uvolňuje napätie.
  • Lavender (levanuľa) – je dobre známy pre svoju schopnosť uľavit od bolesti. Tento olej je možné použiť tiež na zmiernenie úzkostných stavov, proti stresu a pri zápaloch.
  • Bisabolol – je hlavnou chemickou zložkou esenciálneho oleja z rímskeho harmančeka. Výzkumy nedávno preukázali, že bisabolol je možné použiť pri liečení kožných zápalov. Je známy svojimi utišujúcimi účinkami a schopnosťou podporovať zdravú pokožku.
  • Jojoba olej – napriek tomu, že je nazývaný olejom, ide v skutočnosti o prírodný tekutý vosk z rastlín jojoba. Tento tekutý vosk sa veľmi dobre podobá ľudskému, prírodnému, kožnému mazu a umožňuje tak zlepšovať hydratačné vlastnosti pokožky.
  • Phellodendron Amurense Bark Extract (výtažek z kôry korkovníka amurského) – je základnou bylinou užívanou v tradičnej čínskej medicíne. Moderné výzkumy ukazujú, že tento výťažok vykazuje protizápalové vlastnosti a používa sa na omladenie.

 

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.