doTERRA PB Assist Jr

40,67

Je to úžasné probiotikum v prášku vytvorené pre deti a dospelých, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním kapsúl? Obsahuje 5 miliárd živých buniek unikátnej zmesi šiestich rozličných probiotických kmeňov, ktoré boli špecificky vybrané vďaka svojim prospešným účinkom u detí. Tieto probiotiká boli vmiešané do chutného prášku, ktorý sa dá vsypať priamo do úst a je chutným spôsobom, ako môžete začleniť probiotiká do každodenného režimu. Probiotiké majú jemnú príchuť jahôd a červeného melónu.

Nie je na sklade

Kategórie: ,

Popis

Je to úžasné probiotikum v prášku vytvorené pre deti a dospelých, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním kapsúl. Obsahuje 5 miliárd živých buniek unikátnej zmesi šiestich rozličných probiotických kmeňov, ktoré boli špecificky vybrané vďaka svojim prospešným účinkom u detí. Tieto probiotiká boli vmiešané do chutného prášku, ktorý sa dá vsypať priamo do úst a je chutným spôsobom, ako môžete začleniť probiotiká do každodenného režimu. Probiotiká PB Assist Jr doTERRA majú jemnú príchuť jahôd a červeného melónu.

Hlavné účinky

  • Poskytuje 5 miliárd živých buniek zo 6 kmeňov zdravej flóry, ktoré boli vybrané pre svoju unikátnu stabilitu pri izbových teplotách a taktiež pre svoju pozoruhodnú schopnosť prežiť v extrémnych podmienkach kyslosti, zásaditosti a tráviacich enzýmov v tráviacom systéme.
  • Obsahuje prebiotikum FOS (fruktooligosacharidy) na pomoc pri udržaní zdravej rovnováhy priaznivej priateľskej flóry.
  • Udržiava zdravú rovnováhu črevnej mikroflóry.
  • Podporuje zdravé fungovanie tráviaceho, hlavne tenkého a hrubého čreva ako aj a imunitného systému.
  • Pomáha podporovať optimálny metabolizmus a vstrebávanie živín.
  • Užívanie probiotík v detstve má známe pozitívne učinky na zdravie a môže z dlhodobého hľadiska podporiť zdravie.
  • Udržiavanie zdravého tráviaceho systému je taktiež dôležité pre zdravé fungovanie mozgu a nervového systému.
  • Podporuje zdravé fungovanie pľúc a dýchacieho systému.
  • Prispieva k vnútornej rovnováhe a podpore zdravia obličiek, močového mechúra a močových ciest, ako aj ženského rozmnožovacieho systému.

Návod na použitie

Užite obsah jedného vrecúška denne. Nasypte obsah vrecúška priamo do úst alebo zmiešajte so 120 ml vody, džúsu či iného obľúbeného nápoja a vypite. Nemiešajte s horúcou vodou. Taktiež je možné obsah vrecúška zmiešať so studenými jedlami ako napríklad jogurt, smoothie či cereálie, atď.
Do 2 rokov veku dieťaťa sa odporúča užívať ½ balenia.

 

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.