doTERRA Deep Blue (zmes na úľavu) 5ml

57,00

Zmes Deep Blue je zmesou proti svalovej bolesti a osloví celú rodinu: maminky, deti aj športových tatinov? Na regeneráciu svalov ju používa aj Peter Sagan. V zmesi je použitých niekoľko silných protizápalových olejov, ktoré sú nakombinované tak, aby ich vlastnosti fungovali synergicky pri znižovaní zápalu, uľavili bolestivým kĺbom, boľavým svalom a poskytli vám hlbokú, prenikavú a trvácnu úľavu. Táto zmes je iba na vonkajšie použitie a to buď v čistom oleji alebo v kréme.

Kategórie:

Popis

Zmes Deep Blue doTERRA je zmesou proti svalovej bolesti a osloví celú rodinu. V zmesi je použitých niekoľko silných protizápalových olejov, ktoré sú nakombinované tak, aby ich vlastnosti fungovali synergicky pri znižovaní zápalu, uľavili bolestivým kĺbom, boľavým svalom a poskytli vám hlbokú, prenikavú a trvácnu úľavu. Táto zmes je iba na vonkajšie použitie a to buď v čistom oleji alebo v kréme.

Zloženie

Wintergreen (libavka) blue tansy, camphor (gáfor), peppermint (mäta pieporná), modrý harmanček, slamienku a osmantus.

Použitie

  • Pomáha uľaviť pri bolestiach svalov a kĺbov, svalovica (používajte pred aj po záťaži priamo na boľavé miesto).
  • Modriny, karpálny tunel, zápaly, výron, opuch, tenisový lakeť, bolesť chrbta, artritída, artróza, zápal sedacieho svalu (použite priamo na boľavé miesto).
  • U detí zmierňuje bolesti spojené s rastom (pred spaním vmasírujte Deep Blue rozriedený s pár kvapkami základového oleja).
  • Obsahuje vratič a slamienku, ktoré vedia dlhodobo podporiť hojenie svalov, kostí a kĺbov (použite priamo na boľavé miesto).
  • Bolesti chrbta u tehotných (naneste Deep Blue krém na dolnú časť chrbta).
  • Zmierňuje migrény a bolesti hlavy (použite na krčnú chrbticu, za ušami).
  • Zápal dutín (difúzujte).

 

Môže vzniknúť senzitivita kontaktného miesta, olej sa odporúča vždy riediť podkladovým olejom.

 

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.