doTERRA Thyme (tymián) 15ml

48,00

Doplnit = Jeden z najsilnejších antibakteriálnych olejov vôbec. Od pradávna sa používa pri infekčných chorobách, respiračných problémoch, na zvýšenie imunity, pri tráviacich ťažkostiach. Vedci zistili, že zložka, ktorá sa vo väčšom množstve vyskytuje v Oreganovom a Tymiánovom esencialnom oleji – Karvakrol – môže pomôcť podporiť bežnú imunitnú odpoveď tela na zápalové spúšťače. Tymián je známy najmä ako bežné dochucovadlo, no vyrába sa z neho aj veľmi účinný esenciálny olej.

Kategórie:

Popis

Thyme doTERRA dodáva energiu počas fyzickej slabosti a stresu, pozdvihuje náladu a pomáha pri depresii. Používa sa pri infekčných chorobách, respiračných problémoch, na zvýšenie imunity, pri tráviacich ťažkostiach. Vedci zistili, že zložka, ktorá sa vo väčšom množstve vyskytuje v Oreganovom a Tymiánovom esencialnom oleji – Karvakrol – môže pomôcť podporiť bežnú imunitnú odpoveď tela na zápalové spúšťače. Je jedným z najsilnejších antibakteriálnych olejov. Tymián je známy najmä ako bežné dochucovadlo, no vyrába sa z neho aj veľmi účinný esenciálny olej.

Thyme doTERRA môžeme kombinovať s olejmi ako bergamot, čajovník, oregano, či rozmarín.

Použitie

  • prevencia infekcií
  • kašeľ, zápal priedušiek – difúzujte, užite 1-2 kvapky pridanim do kapsule
  • poruchy trávenia, nechutenstvo
  • pri chronickej únave – rozriedte 1-2 kvapky v lyžičke medu a pridajte do kúpeľa
  • povznáša a povzbudzuje pri apatii a melanchólii
  • proti modrinám a krvným zrazeninám naneste 2 kvapky na postihnuté miesto
  • má čistiace účinky na pleť

Nepoužívať pri

Pôsobí citlivo na pokožku. Držte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, alebo pod lekárskym dohľadom, a ak máte problém s vysokým krvným tlakom, jeho použitie konzultujte s lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, uchom, a citlivými miestami.

 

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.