doTERRA Citrus Bliss (povzbudzujúca zmes) 15ml

35,00

Táto zmes pomáha vytvárať atmosféru optimizmu a očakávanie úspechu. Môžete ju nosiť ako parfum a pozitívne ovplyvňovať ľudí okolo seba. Zmes citrus bliss je špeciálna v tom, že obsahuje silné adaptogény, ktoré spolupracujú z chémiou tela. Tieto oleje poskytujú povzbudzujúce, aj upokojujúce zložky v závislosti od toho, čo vaše telo práve potrebuje. Dokáže  prečistiť myseľ aj srdce a zároveň upokojovať. Táto skupina olejov je silne antidepresívna, močopudná, tonizuje žalúdok a črevá, emočne motivuje a fyzicky hojí.

Kategórie:

Popis

Zmes Citrus Bliss doTERRA pomáha vytvárať atmosféru optimizmu a očakávanie úspechu. Môžete ju nosiť ako parfum a pozitívne ovplyvňovať ľudí okolo seba. Táto zmes je špeciálna v tom, že obsahuje silné adaptogény, ktoré spolupracujú z chémiou tela. Tieto oleje poskytujú povzbudzujúce, aj upokojujúce zložky v závislosti od toho, čo vaše telo práve potrebuje. Dokáže  prečistiť myseľ aj srdce a zároveň upokojovať. Táto skupina olejov je silne antidepresívna, močopudná, tonizuje žalúdok a črevá, emočne motivuje a fyzicky hojí.

Použitie

Na upokojenie, emocionálnu nevyrovnanosť, pri napätí, na poruchy príjmu potravy, zmiernenie depresie, sedatívum, mastitída.

Nepoužívať pri

Pri opakovanom používaní sa môže vyskytnúť senzitivita kontaktného miesta.

 

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.