doTERRA Geranium (muškát) 15ml

60,67

Muškát je známy pre svoju schopnosť udržiavať emócie v rovnováhe, odbúravať stres a je tiež bežnou prísadou v produktoch starostlivosti o pokožku. Nanestením priamo na pleť alebo použitím pri naparovaní aromatickou parou je vhodný na skrášlenie pleti. Na vyhladenie pleti ho treba naniesť na pleť hneď po osprchovaní a pre zdravý a žiarivý lesk vlasov pridajte zopár kvapiek do šampónu či kondicionéru.

Kategórie:

Popis

Muškát je známy pre svoju schopnosť udržiavať emócie v rovnováhe, odbúravať stres a je tiež bežnou prísadou v produktoch starostlivosti o pokožku. Geranium doTERRA nanestením priamo na pleť alebo použitím pri naparovaní aromatickou parou je vhodný na skrášlenie pleti. Na vyhladenie pleti ho treba naniesť na pleť hneď po osprchovaní a pre zdravý a žiarivý lesk vlasov pridajte zopár kvapiek do šampónu či kondicionéru.

Použitie

na upokojenie, autizmus, nespavosť, fyzický stres, PMS, závraty, dysmenorea, endometrióza, nízke libido, menorágia, po potrate, po pôrode, infekcie, impetigo, MRSA, žltačka, hnačka, žlčníkové kamene, podpora pankreasu, gastrický vred,cukrovka, varikózny vred, krvácanie, modriny, narušené vlásočnice, prietrž v jazve, citivá suchá pokožka, suché vlasy, vrásky, na utíšenie bolesti pŕs, kalcifikácia chrbtice, osteoartritída, osteoartróza, reumatoidná artritída

Nepoužívať pri

dlhodobé používanie môže spôsobiť senzitivitu kontaktného miesta.

 

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.